DEELNEMENDE VERENIGINGEN 2018

TOT NU TOE HEBBEN DE ONDERSTAANDE VERENIGINGEN REEDS ÉÉN OF MEERDERE TEAMS INGESCHREVEN:

  1.  R.K.A.S.V.     AMBY / MAASTRICHT
  2.  ALFA SPORT     OIRSBEEK / SCHINNEN
  3.  BRABANTIA     EINDHOVEN
  4.  SV BREINIG      BREINIG   DLD.
  5.  BSV LIMBURGIA     BRUNSSUM
  6.  SV BRUNSSUM     BRUNSSUM
  7.  BÜTTGEN VFR     BÜTTGEN   DLD.
  8.  CAESAR     BEEK
  9.  JVC CUYCK     CUYCK
  10.  SJO D.M.J.     DOENRADE/MERKELBEEK/JABEEK
  11.  SVO D.V.C.'16     EIJSDEN
  12.  D.V.O.     SITTARD
  13.  DE LEEUW     BRUNSSUM
  14.  DE STER     STEIN
  15.  FC EINDHOVEN AV     EINDHOVEN
  16.  FC GELEEN ZUID     GELEEN
  17.  GROENE STER     HEERLEN
  18.  RKVV HAELEN     HAELEN
  19.  HASLOU     ELSLOO
  20.  H.B.C.'09     HOLTUM / BUCHTEN
  21.  SV HEER     MAASTRICHT
  22.  FC HOENSBROEK     HOENSBROEK
  23.  HULSBERG     HULSBERG
  24.  SPORTCLUB IRENE     TEGELEN
  25.  SC JEKERDAL     MAASTRICHT
  26.  FC KERKRADE WEST     KERKRADE
  27.  KVC ORANJE     KERKRADE
  28.  SJO KRIJTLAND     MARGRATEN
  29.  SV LANGEBERG     BRUNSSUM
  30.  FC MAASGOUW     THORN / WESSEM
  31.  M.B.C.'13     MAASBRACHT
  32.  SV MEERSSEN     MEERSSEN
  33.  MINOR / WIJNANDIA      NUTH
  34.  O.V.C.S.     SITTARD
  35.  PASSART / VKC     HOENSBROEK
  36.  A.A. REKEM     REKEM  BEL.
  37.  R.K.S.V.N.     NEER
  38.  F.C. R.I.A.     SITTARD
  39.  O.J.C. ROSMALEN     ROSMALEN
  40.  ROACH DYNAMOS JFC     ENGELAND
  41.  VV SANDERBOUT     SITTARD
  42.  SCHARN     MAASTRICHT
  43.  SCHAESBERG     LANDGRAAF
  44.  S.H.H.     HERTEN
  45.  VV SITTARD     SITTARD
  46.  SLEKKER BOY'S     ECHT
  47.  VV SPAUBEEK     SPAUBEEK
  48.  SPORTCLUB '25     BOCHOLTZ
  49.  SPORTING HEERLEN     HEERLEN
  50.  SPORTING SITTARD'13     SITTARD
  51.  ST. S.N.A. / CONVENTUS'03     MONTFORT / KONINGSBOSCH
  52.  VV STEEN     SINT JANSTEEN
  53.  SC SUSTEREN     SUSTEREN
  54.  S.V.M.      MUNSTERGELEEN
  55.  S.V.N. / BtB     NIEUWENHAGEN
  56.  SC TEUTONIA     KLEINENBROICH   DLD
  57.  SJO U.B.C.     URMOND / BERG
  58.  UDI'19 / CSU     UDEN
  59.  U.O.W.'02     LANDGRAAF
  60.  FC VICTORIA '19     SCHALBRUCH   DLD
  61.  WALRAM     VALKENBURG
  62.  SJO WELTANIA / BEKKERVELD     WELTEN / HEERLEN
  63.  KVK WELLEN     WELLEN  BELGIË
  64.  VV WODAN     EINDHOVEN


Laatst aangepast op maandag 20 augustus 2018 10:12