C en D jeugd 0-15 & 0-13

 

TOERNOOIWINAARS  STANDAARD-TEAMS  SINDS 1980

 

C-JEUGD   O-15                                                D-JEUGD   O-13



1980  ARMADA GREVENBICHT 1980  SV LINDENHEUVEL
1981  SV LINDENHEUVEL 1981  VV SITTARD
1982  SV LINDENHEUVEL 1982  SV BERGHEIM’07   DLD.
1983  SV LINDENHEUVEL 1983  VV SPAUBEEK
1984  FORTUNA KÖLN    DLD. 1984  DE STER STEIN
1985  FORTUNA KÖLN    DLD. 1985  DE STER STEIN
1986  SWEYKHUIZER BOY’S 1986  DE STER STEIN
1987  FV ESCHWEILER   DLD. 1987  VV SITTARD
1988  QUICK’08 GELEEN 1988  KSV SWIFT’36 ROERMOND
1989  VIKTORIA THORR   DLD.  1989  VV SITTARD
1990  DJK WESTWACHT’08   DLD. 1990  SV BERGHEIM’07   DLD.
1991  DJK WESTWACHT’08   DLD. 1991  VV SITTARD
1992  SC SUSTEREN 1992  VV SITTARD
1993  DJK WESTWACHT’08   DLD. 1993  VV SITTARD
1994  ZWALUW VFC VUGHT 1994  QUICK’08 GELEEN
1995  VV SITTARD 1995  VV SITTARD
1996  RKVVL MAASTRICHT 1996  RKBSV BRUNSSUM
1997  VV SITTARD 1997  RKBSV BRUNSSUM
1998  CHAPELTOWN  FC   ENG. 1998  SV SCHARN MAASTRICHT
1999  VV SITTARD 1999  CVV VRIENDENSCHAAR
2000  SV SCHARN MAASTRICHT 2000  ZWALUW VFC VUGHT
2001  SV SCHARN MAASTRICHT 2001  FC LINDENHEUVEL
2002  VV URMONDIA  2002  VV SITTARD
2003  SV SCHARN MAASTRICHT 2003  DE STER  STEIN
2004  DVS’03 LIMBURG 2004  VFR BÜTTGEN   DLD.
2009  FC GELEEN ZUID 2009  BERNARDUS H’WOUDE
2010  VV URMONDIA 2010  RK ESV  ELL

2011  VV URMONDIA

2012  VV HEER

2013  GROENE STER HEERLERHEIDE

2014  GROENE STER HEERLERHEIDE

2011  FC GELEEN ZUID

2012  SV SIMPELVELD

2013  BEKKERVELD HEERLEN

2014  MS TALENTS  HERZOGENRATH  (D)

2015  FC LINDENHEUVEL  GELEEN
2015  FC GELEEN ZUID  GELEEN
2016  S.V. DE STER   STEIN
2016  VV VOERENDAAL

2017  SC IRENE  TEGELEN

2017  VV SCHARN  MAASTRICHT

2018  VV SCHARN   MAASTRICHT
2018  VV SCHARN  MAASTRICHT


MEISJES- C   (MO-15)

2016  U.O.W.'02    LANDGRAAF


TOERNOOIWINNAARS  RESERVE-TEAMS SINDS 1989:


 
C-2  JEUGD  O-15
D-2  JEUGD  0-13
1989  HASLOU  ELSLOO 1989  SC’07 ERKELENZ   DLD.
1990  QUICK’08  GELEEN 1990  EHC NORAD HOENSBROEK
1991  KSV SWIFT’36  ROERMOND 1991  VV URMONDIA
1992  VV SITTARD 1992  VV NEERBEEK
1993  SC SUSTEREN 1993  SV BUDEL
1994  VV DOENRADE 1994  VV WAUBACH
1995  VV SITTARD 1995  KSV SWIFT’36 ROERMOND
1996  VV ROOSTEREN  1996  RKVVL MAASTRICHT
1997  KEV HEERLEN 1997  VV SANDERBOUT SITTARD
1998  RKDFC MERKELBEEK 1998  SOLIHULL SCHOOL    ENG.
1999  EXC. VELDWEZELT   BEL. 1999  SV VILT
2000  FC GELEEN ZUID 2000  SC SITTARDIA’80
2001  WVVZ EINDHOVEN 2001  VV NEERBEEK
2002  IVS BERG a/d MAAS 2002  TüS WICKRATH             DLD.
2003  VV BUNDE 2003  S.V.E. EINIGHAUSEN

2004  RKVVL/POLARIS M'TRICHT

2010  NIET GESPEELD

2004  HASLOU  ELSLOO

2010  SHH HERTEN

2011  RKVVL/POLARIS M'TRICHT 2011  DE STER STEIN

2012  BLAU WEISS ALSDORF  DLD

2013  URMONDIA/IVS CO.

2012  GROENE STER HEERLEN

2013  SINT ODILIËNBERG

2014  D.V.O.  SITTARD

2015  SC SUSTEREN

2014  OLYMPIA SCHINVELD

2015  S.H.H. HERTEN

2017  O.V.C.S.  SITTARD
2016  SV HASLOU  ELSLOO
2018  WELTANIA / BEKKERVELD  HEERLEN
2017  SV HEER  MAASTRICHT

2018  S.N.A. / CONVENTUS'03   MONTFORT


C-3  JEUGD  (O-15


D-3  JEUGD  O-13

2000  W.V.V.Z.   EINDHOVEN

2001  SV LAAR   WEERT

2002  VV SITTARD

2012  SV BEKKERVELD   HEERLEN

2013  GROENE STER   HEERLERHEIDE

2014  K.F.C. HEVER   (B)


2000  JABEEK / DOENRADE CO.

2001  W.V.V.Z.   EINDHOVEN

2002  I.V.S.   BERG a/d MAAS

2011  DE LEEUW   BRUNSSUM

2012  C.S. MECHELEN a/d MAAS   (B)

2013  URMONDIA / I.V.S.  COMB.

2014  URMONDIA

2015  IVS / URMONDIA

 


D-4  JEUGD

  2002  GVCG  GUTTECOVEN
   
D-1  (7-tallen) D-2  (7-tallen)
1994  BERNARDUS H’WOUDE 1996  VV ROOSTEREN
1995  SPORTFR. HÖRN   DLD. 1997  HAVANTIA MEERS
1996  BERNARDUS H’WOUDE 2000  ARMADA WÜRSELEN DLD.
1997  VV ROOSTEREN 2001  RKGSV GERWEN
1998  FV ESCHWEILER    DLD.  
1999  VV URMONDIA  
2000  VV URMONDIA  
2001  SOLIHULL SCHOOL   ENG.  
2002  TüS WICKRATH     DLD.        
2003  BERNARDUS H’WOUDE  
2004  IVS/URMONDIA COMB.  
   
   


Laatst aangepast op zondag 26 augustus 2018 18:40