JEUGD ONDER 12 t/m ONDER 6

TOERNOOIWINNAARS  STANDAARDTEAMS SINDS  1980


JEUGD ONDER 12
JEUGD ONDER 10
2018  U.B.C.   URMOND-BERGa/D MAAS
2018  VV SCHARN   MAASTRICHT
E-JEUGD   O-11 

 

F-JEUGD    O-09

 

1980  DE STER STEIN 1980  NIET GESPEELD
1981  VV SITTARD 1981  VV SITTARD / OVCS
1982  DE STER STEIN 1982  SPORTCLUB’25 BOCHOLTZ
1983  HEERLEN SPORT 1983  FV OBERAUSEM  DLD.
1984  SC’07 ERKELENZ  DLD. 1984  SV LINDENHEUVEL
1985  VV SITTARD 1985  SV SCHARN MAASTRICHT
1986  QUICK’08 GELEEN 1986  SC’07 ERKELENZ / URMONDIA
1987  RIOS’31  PEY-ECHT 1987  URMONDIA/DE STER/ERKELENZ
1988  IVS BERG a/d MAAS 1988  DE STER STEIN
1989  DJK WESTWACHT’08  DLD. 1989  DJK WESTWACHT’80  DLD.
1990  DJK WESTWACHT’08  DLD. 1990  QUICK’08 GELEEN
1991  VV SITTARD 1991  QUICK’08 GELEEN
1992  DJK WESTWACHT’08  DLD. 1992  BERNARDUS HAZERSWOUDE
1993  VV SITTARD 1993  RKVVL MAASTRICHT
1994  BERNARDUS H’WOUDE 1994  RKHSV MAASTRICHT
1995  RKVVL MAASTRICHT 1995  SV SCHARN MAASTRICHT
1996  JULIANA KONINGSBOSCH 1996  DE STER  STEIN
1997  UNION SCHAFHAUSEN  DLD. 1997  FV ESCHWEILER  DLD.
1998  WVVZ EINDHOVEN 1998  FV ESCHWEILER  DLD.
1999  WVVZ EINDHOVEN 1999  TEUTONIA WEIDEN  DLD.
2000  VV BOXTEL 2000  RKVVL MAASTRICHT
2001  WVVZ EINDHOVEN 2001  SC HELMONDIA
2002  TONGELRE EINDHOVEN 2002  WVVZ  EINDHOVEN
2003  DJK RASPO BRAND   DLD.   2003  URMONDIA URMOND
2004  WVVZ EINDHOVEN 2004  WVVZ EINDHOVEN
2009  SC SUSTEREN 2009  BERNARDUS HAZERSWOUDE
2010  DE LEEUW BRUNSSUM 2010  DVO  SITTARD
2011  RKESV ELL 2011  FC GELEEN ZUID

2012  NIET GESPEELD 

2013  SC SUSTEREN

2014  S.V. BLERICK

2012  FC GELEEN ZUID

2013  EENDRACHT MAASMECHELEN  BEL.

2014  FC GELEEN ZUID

2015  S.V. BLERICK

2015  SV BEKKERVELD HEERLEN

2016  D.V.O.  SITTARD
2016  FC GELEEN ZUID
2017  VS MELIANI  VEGHEL
2017  DE LEEUW  BRUNSSUM
2018  KVK WELLEN  BELGIË
2018  DE STER   STEIN



JEUGD ONDER 08

2018  VFR BÜTTGEN   DLD


               

TOERNOOIWINNAARS RESERVE-TEAMS SINDS  1986

   
E-2  JEUGD    O-11
F-2  JEUGD     O-09
1986  VV SITTARD 1986  HASLOU ELSLOO
1988  DE STER STEIN 1987 VV NEERBEEK
1989  TSV THEOLE TIEL 1989  SC’07 ERKELENZ   DLD.
1990  QUICK’08 GELEEN 1990  SC’07 ERKELENZ   DLD.
1991  DVO SITTARD 1991  IASON VALKENBURG
1992  HEIDEBLOEM GELEEN 1992  PASSART HOENSBROEK
1993  SV VILT 1993  SV KLUIS GELEEN
1994  SV VILT 1994  BERNARDUS HAZERSWOUDE
1995  VV VOERENDAAL 1995  SV SCHARN MAASTRICHT
1996  VV SITTARD 1996  VV WAUBACH
1997  VV ROOSTEREN 1997  VV HOLTUM
1998  RKVVL MAASTRICHT 1998  WVVZ EINDHOVEN

1999  BSV LIMBURGIA BRUNSSUM

1999  HEIDEBLOEM GELEEN
2000  FC GELEEN ZUID 2000  SV ROLAND MILLICH  DLD
2001  RKVVL/POLARIS MAASTRICHT

2001  SV ROLAND MILLICH  DLD

2002  RKVVL/POLARIS MAASTRICHT

2002  WVVZ EINDHOVEN
2003  DE STER STEIN

2003  S.V.E. EINIGHAUSEN

2004  VV SCHARN MAASTRICHT

2004  FC GELEEN ZUID
2009  VV BEKKERVELD

2009  WVVZ EINDHOVEN 

2010  VV SCHAESBERG 2010  DTV LÖVENICH
2011  SINT ODILIËNBERG 2011  FC GELEEN ZUID
2012  NIEL SK  BEL.
2012  D.V.O. SITTARD
2013  E.V.V.  ECHT
2013  FC GELEEN ZUID
2014  HASLOU ELSLOO
2014  M.B.C.'13  MAASBRACHT
2015  FC GELEEN ZUID
2015  SPORTING HEERLEN
2016  DE LEEUW  BRUNSSUM
2016  VV HULSBERG
2017  SJO U.B.C.  URMOND / BERG a/d MAAS
2017  ALFA SPORT  OIRSBEEK / SCHINNEN
2018  VV HEER   MAASTRICHT

 

E-3  JEUGD    O-11

 

F-3  JEUGD    O-09

1990  VV BUDEL 1991  SIBBE/VILT COMBINATIE
1991  VV SITTARD 1993  VV ROOSTEREN
1992  VV SPAUBEEK 1994  SV VILT
1993  VV BORN 1995  ARMADA GREVENBICHT
1994  RKVVL MAASTRICHT 1996  SV SCHARN MAASTRICHT
1995  SV VILT 1997  RKVVL MAASTRICHT
1996  FC GELEEN ZUID 1998  HAVANTIA MEERS
1997  VV BUCHTEN 1999  HASLOU  ELSLOO
1998  VV SITTARD 2000  WVVZ EINDHOVEN
1999  WVVZ EINDHOVEN 2001  DJK RASPO BRAND   DLD.
2000  TIVOLI EINDHOVEN 2002  DJK RASPO BRAND      DLD.
2001  BRABANTIA EINDHOVEN 2003  FC GELEEN ZUID
2002  RKVVL/POLARIS M’TRICHT  2011  VFR BÜTTGEN   DLD.
2003  DE STER STEIN 

2012  CS MECHELEN a/d MAAS  BEL.

2013  VV D.B.S.  EINDHOVEN

2004  RKVVL/POLARIS  M'TRICHT 2014  VV D.B.S.  EINDHOVEN
2010  KSV HORN 2015  DE LEEUW   BRUNSSUM
2011  CS MECHELEN a/d MAAS  BEL. 2016  I.V.S. / URMONDIA   URMOND / BERG
2012  VV WODAN  WOENSEL

2013  BEKKERVELD HEERLEN

2015  S.H.H. HERTEN

2016  S.H.H. HERTEN


 E-4  JEUGD    O-11


F-4  JEUGD    O-09

1992  QUICK’08  GELEEN 1996  FC LINDENHEUVEL
1996  DE LEEUW BRUNSSUM 1997  FC GELEEN ZUID
1997  SV SCHARN MAASTRICHT   2001  RKGSV GERWEN
1999  RKVVL MAASTRICHT 2002  SV SCHARN  MAASTRICHT
2000  SOLIHULL SCHOOL    ENG.

2012  CS MECHELEN a/d MAAS  BEL.

2013  FC GELEEN ZUID

2001  RKVVL / POLARIS   MAASTRICHT 2014  VfR BÜTTGEN   (D) 
2002  WVVZ  EINDHOVEN  
2003  FC GELEEN ZUID  JEUGD ONDER 08 LAGER:

2011  SC SUSTEREN

2013  NIEL SK  BELGIË

 2018  DE STER   STEIN
   
E-5  JEUGD    0-11
F-BAMBINO-1    O-07
2001  TIVOLI  EINDHOVEN 1999  TEUTONIA WEIDEN  DLD.
2002  WVVZ  EINDHOVEN 2001  DJK RASPO BRAND   DLD.
  2000  DJK RASPO BRAND   DLD.
F-BAMBINO-2     O-07
2002  DJK RASPO BRAND   DLD.
2010  DJK RASPO BRAND   DLD. 2003  VV URMONDIA
2011  SV'17 KOHLSCHEID  DLD. 2004  SC JEKERDAL MAASTRICHT
2012  D.V.O.  SITTARD
2009  R.K.H.B.S.  HEERLEN
2013  B.S.V. LIMBURGIA  BRUNSSUM
2010  C.S. MECHELEN a/d MAAS  BEL.
2014  FC LINDENHEUVEL  GELEEN
2011  H.B.C.'09  HOLTUM/BUCHTEN
2015  VFR BÜTTGEN  DLD.
2012  D.V.O.  SITTARD
2016  V.V. BORN
2013  DE STER  STEIN
2017  DE STER  STEIN
2014  DJK RASPO BRAND   DLD.
2018  CAESAR   BEEK
2015  D.V.O.  SITTARD

2016  DJK RASPO BRAND   DLD.

2017  DJK RASPO BRAND   DLD.


2018  HASLOU   ELSLOO


F-BAMBINO 3     O-07

2013  HAVANTIA  MEERS


2015  H.B.C.'09   HOLTUM / BUCHTEN

2015  RASPO BRAND;  BRAND   DLD

2015  D.V.O.  SITTARD

2015  DE STER;   STEIN





 F-BAMBINO 4     O-07

2013  VFR BÜTTGEN  DLD.



Laatst aangepast op maandag 03 september 2018 09:54